Pozvánka na setkání s Moravským Trollem v pátek 9. září 2022 v Olomouci

V pátek 9. září 2022 v 16:00 hodin před obchodním centrem Šantovka v Olomouci bude setkání Moravského Trolla s občany. Bude řeč o volbách, o vládních zločinech, o hrozbě války, energetické krizi i hrozbě návratu kovidismu. Každopádně nebudeme lamentovat nad současnými problémy. Povíme si, co dělat a také, co nedělat. Žijeme v politické době, která vemi nahrává vzniku další barevné revoluce, kde největší obětí bývají obyvatelé bez ohledu na to, zda se dané revoluce účastní, či nikoliv. Žijeme v době, kdy se dá hodně změnit. Změna ovšem může být nejen k lepšímu, ale i k horšímu. Část změn nám servíruje oligarchická vrchnost z Ameriky nebo Německa prostřednictvím pražských politických prostitutů, ale část změn si děláme sami. Co je nejdůležitější, část změn cizí mocnosti u nás nemohou provést, pokud se my od nich nenecháme zmanipulovat. A proto bych vám chtěl dát několik bodů k zamyšlení:

1) nesnažme se vrátit do před-covidové doby.
Doba před COVIDem byla doba, kdy si nás mocnosti pěstovaly jako prase na krmníku a nyní přichází čas porážky. Doba před COVIDem byla doba, kdy si většina z nás neuvědomovala, že jsme jako spokojené prase, které je vděčné svému pánovi za koryto plné šlichty. Doba před COVIDem je podvod a nejhorší na ní je, že vychovala skoro dvě generace lidí, kteří neumí řídit svou vlastní společnost a čekají od voleb k volbám na spasitele. Volby v ČR jsou jako volba prasete, které se rozhoduje mezi korytem s řepou a korytem se šrotem. Když praseti otevřete dvířka, aby odešlo na svobodu, tak nepůjde. Bude se urputně držet koryta a nakonec skončí na porážce. Zapomeňme na supermarkety a obchodní centra. Jsou to koryta, do kterých sypou lákadla ti, kteří nás hospodářsky vysávají.

2) nespoléhejte na zázračné vůdce.
Nejschopnější lidé ve společnosti často nemají příliš vyvinutý altruismus a proto se starají jen o své věci. O věci veřejné se pak často starají ne zrovna nejschopnější lidé. Ti jsou buď podvodníci, nebo čestní, ale naivní. Skutečně schopní lidé ochotní hájit zájmy celé společnosti jsou vzácní. Pokud chcete, aby se objevili schopní lidé v čele naší společnosti, pak je musíte sami ve svém okolí vyhledávat, tlačit je do vedení společnosti a zaručit jim bezpečí před okolními politickými predátory. Pokud budete pasivně čekat na spasitele, tak žádný nepřijde. Na rozdíl od loutkových vlád, za kterými stojí američtí a britští oligarchové, skutečný bojovník za lidská práva nemá ničí ochranu a je velice zranitelný. Pokud si ho sami nebudete chránit, tak vše skončí tragicky. Hledejte vůdce mezi sebou a dávejte je dohromady. Podporujte je a současně kontrolujte.

3) zbavte se obdivu k takzvaným západním kulturním hodnotám.
Životní úroveň západu je tvořena prací a surovinami celé zeměkoule. Německo žije z naší energie, Rakousko z našich lesů, další země žijí z našeho zemědělství i průmyslu. Z EU se k nám vrací více financí, než do EU odvádíme, ale i tento milodar je zhruba 10x menší, než zisky firem vyvedené z ČR do zemí EU. My je živíme a ještě je obdivujeme. Přestaňme je obdivovat a přestaňme se s nimi porovnávat. Jejich vztah k nám je vztah predátora ke kořisti a tak je třeba s nimi jednat.

Co tedy dělat? Při hledání spojenců pro cestu z krize hledejme mezi sobě rovnými Zapomeňme na nějaké falešné evropanství. Evropa není ani stát, ani národ, ani kulturní jednotka. Evropa je kontinent, jehož východní hranicí je Ural a skoro polovinu Evropy tvoří Rusko včetně takových kultur, jako je kultura tatarská, nebo kalmycká. V Evropě leží i nejzápadnější část Kazachstanu a v Evropě leží i část Turecka. Pokud nejsme ochotni připustit, že do Evropanství patří i stepní nomádství, ruská kultura, nebo islám, pak zapomeňme na nějaké evropanství, protože to, co se nám falešně vydává za evropanství, je ve skutečnosti skopčáctví. Nejsme skopčáci a jednejme podle toho. Naši skuteční parneři jsou ti, kterým se často ze své hlouposti vysmíváme. Jsou to Slováci, Maďaři, ale i další státy a národy našeho nejbližšího okolí. Maďaři už si svou cestu k životnímu prostoru začali hledat. Nečekejme na barevnou revoluci z Prahy a podívejme se k těm, kteří umí jednat ve prospěch svého lidu. Začněme sami u sebe. Čtěme zprávy nepodléhající pražské cenzuře. V době existence internetových překladačů není problém přečíst jakékoliv stránky z celého světa. Zrovna maďarské zdroje bývají velmi střízlivé a zajímavé. Choďme na zastupitelstva svých obcí a zapojme se do diskusí při jednání zastupitelstev. Je to velmi poučné a dozvíte se informace, které žádná televize nevysílá. Hledejme schopné lidi ve svém okolí a pracujme s nimi na lepší společnosti. Je toho mnohem víc, co se dá dělat, ale nejdříve musíme začít u sebe a ve svém okolí se setkávat s lidmi. Ostatní pak příjde.

Příspěvek byl publikován v rubrice Fialová válka, Morava, Politika, Pozvánky na akce. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář: Pozvánka na setkání s Moravským Trollem v pátek 9. září 2022 v Olomouci

  1. Pingback: Předvolební mítink MUDr. Mgr. Ctirada Musila | Moravský národ

Komentáře nejsou povoleny.